Nieuwe gezichten

Wellicht heeft u het al vernomen dat Boukje Mulder onlangs afscheid heeft genomen als hoofdredacteur van Handwerken Zonder Grenzen.

Onlangs is Handwerken Zonder Grenzen overgenomen door de Van Munster Media Groep en heeft Boukje het stokje overgedragen aan Jessica Scheffer. Niet alleen Jessica zal een nieuw gezicht voor u zijn, maar ook marketingmanager Kathy van der Horst.  Tevens is ons team versterkt door een aantal nieuwe redacteuren, Saskia, Petra, Natasha en Elly, die u regelmatig in het land tegen zult komen. Vertrouwde gezichten blijven accountmanagers:  Ben Boon, Gea Meijer  en Sabrina Stampraad die voorheen ook werkzaam waren binnen HZG. Ook Kavita Gopal, blijf vast aanspreekpunt voor onze abonnees. Wij willen Boukje hartelijk bedanken voor haar inzet de afgelopen dertien jaar voor Handwerken Zonder Grenzen.


Wilt u kennismaken met ons team? Kom dan naar de Handwerkbeurs in Zwolle, standnummer 209. Wij kijken er naar uit om u te ontmoeten!

AddThis Social Bookmark Button
AddThis Social Bookmark Button

Nu in HZG 200:

Crafts Council bemiddelt Nederlands erfgoed naar Parijse catwalk* Retro plaid wordt stoere hippe eyecatcher en nog veel meer....
En verder: een overzicht van actuele tentoonstellingen, uitdagende workshops en textielevenementen.

Nieuwsbrief

Wilt u op de hoogte blijven van het laatste nieuws op handwerkgebied en van HZG? Meld u dan aan voor de nieuwsbrief!

E-mailadres:

HZG en evenementen

Expositie Quiltersgilde, 6 tot en met 10 september, de Laurentiuskerk of Grote Kerk in Alkmaar.

Zie: www.quiltersgilde.nl